Bosna ohladila Zrinjski u Mostaru,iz dvorane izbačen Vasiljević,na koncu koš sezone Plemići punog optimizma

0bjava : M. Cibos Dž. / 26.o4. Srijeda 2o17.  u  20:55h

K0Š  PUTANJA  M0MČADI ''ZRINJSK0G ''ZAVRŠILA U PLAY 0FFU P0LUFINALA  ,B0SNA DV0K0RAK0M U FINALE SA IG0KE0M

ISKLJUČEN  VASILJEVIĆ, M0STARCI ZAD0VOLJNI  I PUN0G  0PTIMIZMA  NA K0NCU  SEZ0NE

0svrt  na  utakmicu :

u  13. minuti  32 : 21  za  Princa i družinu  , na  koncu  20. minute ( Poluvrijeme .. ) bilo je  43 - 36  za Zrinjski

Igrao  se  25.minut a rezultat  je  glasio....46 : 46  uz  nesportsko  ponašanje  gostiju  nakon jedne  odluke  Zurapovića

Prednjačio  u lošem ponašanju  Vasiljević , arbitar  Zurapović  je  svojim  ovlastima  isključio  igrača Bosne , koji  je  morao  u  svlačionicu

Minut je  27. / 48 - 51   ,  konac  je  četvrtine  br. 3  uz rezultat ....55 : 56

Princ  uspješan  u  sl.bacanjima  58 - 59 , Knežević  60 : 59 , i  Brummitt  iz reketa  za  62 - 59  u   35.minuti .

Minut  je  37:3o  a  rezultat  62 : 69  u  korist  momčadi  Bosne  i to je bio  kraj  sna  mostarskih  Plemića  da mogu  do  majstorice

Fotografija Portal Reporter M365.com.Fotografija Portal Reporter M365.com.

Košarkaši Zrinjskog poraženi su od sarajevske Bosne i u drugoj utakmici play-offa za prvaka BiH, te su se tako u polufinalu oprostili od ovog natjecanja. U dvorani na Bijelom Brijegu, Bosna je slavila s 76:67.

Plemići su bolje ušli u utakmicu i odmah su dali do znanja gostima iz Sarajeva kako nisu odustali od borbe za finale. Zrinjski je dobio prvu četvrtinu s 24:16.

U drugoj dionici gledali smo izjednačenu utakmicu, te je Zrinjski sačuvao prednost i na odmor otišao s prednošću od sedam koševa razlike (43:36).

No, nakon izlaska iz svlačionice stao je šut Plemića, a Bosna je ubacila u brzinu više, te treću dionicu pobjeđuju s osam koševa razlike (12:20), te u zadnju četvrtinu ulaze s pola koša prednosti.

Zrinjski početkom 4/4 dolazi do minimalne prednosti, ali Bosna ponovno preokreće rezultat i iskusno povećava prednost. Mostarci su krenuli na sve ili ništa, ali su previše brzopleto odigravali napade, te Bosna na kraju pravi osjetniju prednost i slavi s konačnih 76:67.

Sarajevsku momčad su do pobjede predvodili Delalić s 16 te Jošilo i Sokolović sa po 13 koševa. Kod Zrinjskog su najbolji bili Vedran Princ s 18, Đurasović s 14 i Brummitt s 13 koševa.