Derbi u Mostaru pripao Zrinjskom ,isključen Janjoš trener Sarajeva ,igrač utakmice Pero Stojkić

0bjava :K .B. / 13. o5. Subota 2o17.  u  21:10h

ZRINJSKI J0Š U IGRI  ZA  0BRANU  NASL0VA / 0SVAJANJU  TITULE  PRVAKA , VRUĆI DERBI  P0D BIJELIM BRIJEG0M  PRIPA0  M0STARCIMA

PRIJETNJE  UZ  RUŽNE  PS0VKE  ARBITRU  MUJIĆU -- ISKLJUČEN  M.JANJ0Š  TRENER  SARAJEVA

PER0 ST0JKIĆ  NAJ-IGRAČ UTAKMICE  ,G0LIJADA  U  M0STARU ,PR0RADI0  I  NAPAD  PLEMIĆA  -- ZABILI  MEŠAN0VIĆ , ST0JKIĆ ,T0MIĆ

Fotografija Portal Reporter M365.com.Fotografija Portal Reporter M365.com.

Fotografija Portal Reporter M365.com.

HŠK Zrinjski -- FK Sarajevo ..3 : 2 / 1 - 1 !!
Gledatelja : 3.ooo
Arbitar : Elvis Mujić -- Banovići
Utakmicu prenosila ARENA SP0RT !!

Strijelci : Mešanović za 1:0  u  33 minuti / Crnkić  poravnao u 41.min  za  1 : 1 / Pero Stojkić  2 : 1  u  47.minuti

Sarić  za  2 : 2  u  50.minut  /  Tomić  za pobjedu Zrinjskog  u  67. minuti  3 : 2    !!

Zrinjski: Pirić, Tomić, Barić (od 46. Jamak), Jović (od 65.Kukoč), Stojkić, Mešanović, Petrak, Jakovljević, Katanec, Filipović, Bilbija (od 89. Kajkut).
Sarajevo: Pavlović, Kadušić, Kovačević, Novaković, Sarić, Crnkić, Hebibović (od 62. Hodžić), Radovac (d 75. Rustemović), Al. Bekić, Ahmetović, Ivetić (od 78. Am. Bekić). !!

U derbiju 8. kola Lige za prvaka Zrinjski je na Stadionu pod Bijelim Brijegom svladao Sarajevo rezultatom 3:2.

Susret je počeo minutom šutnje zbog strašne zrakoplovne nesreće koja je danas potresla Mostar i u kojoj je poginulo pet osoba.

Zrinjski je poveo pogotkom Jasmina Mešanovića u 33. minuti. Bio je to prvi pogodak napadača Mostaraca u posljednjih sedam utakmica.

No, vodstvo Plemića nije dugo trajalo jer je u 41. minuti Nermin Crnkić pogodio za 1:1. S tim rezultom se i otišlo na odmor.

Početkom drugog poluvremena, točnije u 47. minuti Zrinjski ponovno vodi, a strijelac je kapetan Pero Stojkić. No, ponovno Plemići nisu dugo zadržali prednost, ovoga puta samo tri minute, jer u 50' Elvis Šarić pogađa za novo izjednačenje.

Ipak veliku i važnu pobjedu momčadi Blaža Sliškovića donosi Tomislav Tomić pogotkom za 3:2 u 67. minuti.

U  21. minuti  u  slijedu  nesportskog  ponašanja /psovke  upućene  arbitru  Mujiću , sa klupe  Sarajeva  odstranjen  je  M.Janjoš ,

trener  -- kako je zabilježio  delegat ..''Pi*ko jedna Banovićka , je*em Ti svu  familiju ..'' /piše  u  službenoj  zabilješci

delegata  Mišković  Dubravka  iz  Livna ...( prepis  sa  stranice ,,Bljesak'' portala ) !!

Ovom pobjedom Zrinjski je ponovno preskočio Sarajevo na drugoj poziciji. Plemići sada imaju 58 bodova, dva više od Sarajeva, a bod manje od Željezničara koji ima utakmicu manje (Krupa).

REP0RTERm365.com........ i  na  Facebook !

Tekst  preuzet sa stranice....PrviTV..!

E--mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.